Legislativní změny mzdové účtárny pro rok 2022 a jejich aplikace v programu GINIS Express PER, PAM SQL

ONLINE KURZ JE URČEN PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY PROGRAMU GINIS EXPRESS PAM, PER SQL, A TO PŘEVÁŽNĚ PRO UŽIVATELE NA POZICÍCH MZDOVÁ ÚČETNÍ A PERSONALISTA. KURZ JE URČEN I PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY.

Obsah kurzu je zaměřen na legislativní změny mzdové účtárny, které jsou účinné od 1.1.2022. Izolačku a zvýšení platů ve veřejné sféře jsme již prezentovali. Poté však došlo na poslední chvíli k jejich úpravám a nabyly účinnosti v pozměněné podobě. Proto zařazujeme do obsahu online kurzu i aktuality k vyplácení tzv. Izolačky“ a shrnutí zvýšení platů ve veřejné sféře. Na základě častých dotazů uživatelů si dovolujeme zařadit i shrnutí výpočtu nároku na dovolenou, čerpání dovolené a možnosti převodů dovolené do dalšího roku.

Další body kurzu:

  • Zvýšení minimální mzdy v souvislostech
  • Změny v zákoně o daních z příjmů
  • Změny v oblasti nemocenského pojištění, sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění
  • Výpočet exekučních srážek v roce 2022
  • Informace o aktuálních tiskopisech a mzdových sestavách

Všechny body programu budou předvedeny na praktických příkladech, a to přímo v programu GINIS Express PAM SQL. Cílem kurzu je představit změny programu GINIS Expres PAM SQL a změny postupu práce mzdové účetní.

Cena: 950,- Kč bez DPH

Termín: 18. 1. 2022 od 09.00 do 11.00 hod

Forma konání: videokonference MS Teams
Na kurz se můžete přihlásit kliknutím na níže uvedený odkaz. Nebo zasláním přihlášky na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Den před konáním kurzu Vám bude zaslána připomínka včetně podrobného návodu, jak se připojit. V případě nejasností se neváhejte obrátit na svého servisního pracovníka.

Přihlásit ke školení