GORDIC Distributor východ

Informační systémy
pro státní správu, samosprávu a bankovnictví 

Základní škola Hovězí a její přechod na GINIS Express SQL

Na začátku roku 2017 se rozhodla Základní škola Hovězí propojit modul účetnictví a rozpočtu (UCR) s Knihou došlých faktur (KDF).  

Organizaci bylo nabídnuto řešení GINIS Express SQL, které přináší mnohem jednodušší a spolehlivější vazbu mezi těmito dvěma moduly.

 

Samotná realizace probíhala koncem února během závěrkových prací. Nejprve došlo k instalaci modulu UCR a provedení roční závěrky. Následně se provedla instalace modulu KDF a jeho konfigurace dle požadavků zákazníka.

 

Po krátkém zaškolení a pár dnech samostatné činnosti zákazníka, došlo na rekonfiguraci nastavení modulu KDF a jeho přímé vazby do účetnictví a další doškolení a dovysvětlení funkčnosti podpůrných modulů Externí subjekty a Interní subjekty.

 

Zároveň při této příležitosti došlo k převodu dat ze souborové evidence majetku do databázového řešení. Také bylo upraveno zálohování, kdy na rozdíl od předcházejícího souborového řešení už není nutné zálohovat každý modul samostatně, ale v pravidelných intervalech dochází k zálohování celé databáze, a tedy kompletní účetní agendy.

 

Účetní základní školy si nyní pochvaluje přímé propojení faktur s účetnictvím, kdy nemusí každou fakturu brát do rukou dvakrát. Zároveň má přehled i o úhradách a závazcích. Bonusem navíc je automatizované zálohování, kdy se nemusí o nic starat. 

 

Zveřejněno: 5. 5. 2017
Zdroj: KORAC
 

Související odkazy

  • Vyberte si z produktů GORDIC
    Velkým institucím je určen informační systém GINIS®. Menší organizace si vyberou z tří desítek modulů systému GORDIC® Express.
  • Kontakty na distributora
    Oslovte nás třeba s poptávkou. Rádi vám připravíme výhodné řešení vašich potřeb.
 

GORDIC® Distributor - východ > Základní škola Hovězí a její přechod na GINIS Express SQL

 

© BNSOFT s.r.o. GORDIC® Distributor | webdesign: tvorba webových stránek a SEO Užitečnýweb.cz & ASI.cz | obsah: kontakty
Přihlásit