GORDIC Distributor východ

Informační systémy
pro státní správu, samosprávu a bankovnictví 

Přispěli jsme na akci „Maminko, dýchám“

Na počátku roku 2017 jsme finančně přispěli v projektu „Maminko, dýchám“ na zakoupení monitorů dechu. 

Ve středu 5. dubna jsme se pak účastnili společně se zástupci Nadace Křižovatka a dalšími přispěvateli z našeho regionu předávání 14 kusů monitorů dechu představitelům nemocnice v Prostějově. Věříme, že tyto monitory pomohou v kontrole dechu malých dětí a rodiče tuto pomůcku rádi využijí.

 

 

O projektu „Maminko, dýchám“

Stěžejním smyslem projektu „Maminko, dýchám‟ je pomáhat vybavit české nemocnice, jejich novorozenecká, dětská a JIP oddělení monitory dechu Babysense. Cílem je, aby bylo monitorem dechu vybaveno každé lůžko pro novorozence a kojence. Druhou částí poslání projektu je zřizování a provoz výpůjčních míst při novorozeneckých a dětských odděleních nemocnic, kde si rodiče nově narozených dětí mohou při odchodu domů monitor dechu vypůjčit, aby i doma mohli klidně spát, s vědomím, že dech jejich děťátka hlídá monitor dechu.

 

Více informací o projektu je na této adrese: http://www.nadacekrizovatka.cz/o-projektu

 

 

Zveřejněno: 13. 4. 2017
Zdroj: KORAC
 

Související odkazy

  • Vyberte si z produktů GORDIC
    Velkým institucím je určen informační systém GINIS®. Menší organizace si vyberou z tří desítek modulů systému GORDIC® Express.
  • Kontakty na distributora
    Oslovte nás třeba s poptávkou. Rádi vám připravíme výhodné řešení vašich potřeb.
 

GORDIC® Distributor - východ > Přispěli jsme na akci „Maminko, dýchám“

 

© BNSOFT s.r.o. GORDIC® Distributor | webdesign: tvorba webových stránek a SEO Užitečnýweb.cz & ASI.cz | obsah: kontakty
Přihlásit